O nás

Gustáv Širaj, po ukončení štúdia v profesií stolár a získaní niekoľko ročnej praxe pri presnej, precíznej práci s drevom vo výrobach na Slovensku a aj v zahraničí a po niekoľkoročnej práci a praxi v stavebnej firme na Slovensku pri pozemnych a inžinierskych stavbách  v profesií  tesár sa v roku 2012 rozhodol založiť vlastnú firmu   Gustáv Širaj - GUIN.

Po roku firma svoju obchodnú činnosť, vo Vranove nad Topľou, predaj strešných krytín, doplnkov a odkvapových systémov rozšírila o ponuku aj ich realizácie a montáže na území Prešovského a Košického kraja.

Gustáv Širaj využijúc prax a skúsenosti z realizácie dodávok  gabionových oporných stien, gabiónových plotov dlhoročnou subdodávateľskou formou pre veľké stavebné firmy na mnohých stavebných zákazkách v roku 2023 rozširuje ponuku svojej firmy aj o predaj gabionových košov, realizáciu gabiónových oporných stien a gabionovych plotov.

Sídlo spoločnosti Gustáv Širaj - GUIN, Herlianska 1182, 093 03 Vranov nad Topľou, Slovensko.

V súčasnosti môžu záujemcovia, zákazníci konzultovať svoj stavebný zámer výstavby strechy, gabionového plotu, steny v našej vlastnej firemnej predajni, priestoroch vo Vranove nad Topľou, kde im ochotne poradíme, pomôžeme a spravíme cenovú ponuku, prípadne sa dohodneme na obhliadke stavby, staveniska.