O nás

Strechy & Gabióny GUIN

Stavebná spoločnosť GUIN, vo Vranove nad Topľou sa už od roku 2012 špecializuje najmä na predaj a montáž strešných krytín, odkvapových systémov, predaj a montáž väzníkových krovov, predaj stavebného reziva (hranoly, dosky, laty), gabiónov, gabionových košov, realizáciu oporných múrov, plotov. Kontaktujte nás a my Vám radi spravíme cenovú ponuku.

Na fotografii je zachytená budova. Stavebná spoločnosť GUIN, vo Vranove nad Topľou. Sýdlo spoločnosti kde môžu záujemcovia, zákazníci konzultovať svoj stavebný zámer výstavby strechy, gabionového plotu, steny v našej vlastnej firemnej predajni, priestoroch vo Vranove nad Topľou, kde im ochotne poradíme, pomôžeme a spravíme cenovú ponuku, prípadne sa dohodneme na obhliadke stavby, staveniska.

V súčasnosti môžu záujemcovia, zákazníci konzultovať svoj stavebný zámer výstavby strechy, gabionového plotu, steny v našej vlastnej firemnej predajni, priestoroch vo Vranove nad Topľou, kde im ochotne poradíme, pomôžeme a spravíme cenovú ponuku, prípadne sa dohodneme na obhliadke stavby, staveniska.

História spoločnosti GUIN

Gustáv Širaj, po ukončení štúdia v profesií stolár a získaní niekoľko ročnej praxe pri presnej, precíznej práci s drevom vo výrobach na Slovensku a aj v zahraničí a po niekoľkoročnej práci a praxi v stavebnej firme na Slovensku pri pozemnych a inžinierskych stavbách v profesií tesár sa v roku 2012 rozhodol založiť vlastnú firmu Gustáv Širaj - GUIN.

Gustáv Širaj využijúc prax a skúsenosti z realizácie dodávok gabionových oporných stien, gabiónových plotov dlhoročnou subdodávateľskou formou pre veľké stavebné firmy na mnohých stavebných zákazkách v roku 2023 rozširuje ponuku svojej firmy aj o predaj gabionových košov, realizáciu gabiónových oporných stien a gabionovych plotov.

Po roku firma svoju obchodnú činnosť, vo Vranove nad Topľou, predaj strešných krytín, doplnkov a odkvapových systémov rozšírila o ponuku aj ich realizácie a montáže na území Prešovského a Košického kraja.

Naši partneri

Naša spoločnosť spolupracuje s firmami ako sú

  • FAKRO
  • ROOFART
  • FLORIAN
  • Blachy Pruszyński
Na obrázku sa nachádzajú logá spoločností: FAKRO, Florian, ROOFART, Blachy-Pruszyński.