Strešná krytina LIMBLACH - GUIN - svet striech, okien, dverí a zateplení

Hľadaj
TOPlist
Go to content

Main menu

Strešná krytina LIMBLACH

Strecha > Strešné krytiny

Strecha nie je bez príčiny nazývaná piatym poschodím. Pretože pre investora nie je zásadným problémom samotné položenie strechy, ale jej tvar, vzhľad a harmonická súhra so zvyšnou stavbou. Každý región na svete má svoje „strechové” tradície, či sa jedná o tvar strechy, alebo materiál, používaný na jej pokrytie. Moderná technológia lisovania strešných plechov spôsobuje, že čoraz častejšie, vďaka svojim mnohým prednostiam, nahrádzajú tradičné krytiny ako šindle, slamu, alebo škridlu, pretože sú porovnateľné čo sa týka estetiky, ale vo viacerých ohľadoch ich prevyšujú.

Naša firma má vo svojej ponuke moderné strešné a fasádne plechy, ktoré umožnia aj najnáročnejším zákazníkom vybrať si optimálne riešenie podľa svojich potrieb.
        Výrobky firmy LIMBLACH sú vyrábané z najkvalitnejších surovín dodávaných najväčšími výrobcami plechov na svete. Suroviny používané pri výrobe sú neustále monitorované podnikovou výrobnou kontrolou, prostredníctvom laboratórnych skúšok a tiež systému riadenia kvality certifikovaného podľa normy ISO 9001.

        Záruka.
Firma LIMBLACH vo svojom, a tiež v mene svojich spolupracovníkov, poskytuje na svoje výrobky záruku od 10 až do 40 rokov, v závislosti od objednávaného plášťa a miesta použitia.

Ponúkané ochranné fólie:

  • Polyester lesklý 25 µm

  • Polyester lesklý 35 µm


LIMBLACH používa obojstranne pozinkované plechy ošetrené ochranným náterom.
Ďalšie vrstvy tvoria: základná farba, protikorózny náter, pozinkované oceľové jadro s protikoróznou úpravou, základná farba, organický povlak. Posledná vrstva je najdôležitejšia, keďže vytvára farbu a štruktúru, a je vystavená priamym vonkajším vplyvom.;
 
HPS200 Ultra

Polyvinylová vysoko kvalitná fólia Colorcoat HPS200® Ultra nominálnej hrúbky 200µm sa vyznačuje dokonalou odolnosťou na mechanické poškodenia a nadpriemernou trvácnosťou farby a lesku. Fólia má charakteristickú štruktúru s názvom Scintilla®, ktorá jej dodáva neopakovateľný vzhľad a predstavuje známku pravosti výrobku.
 
Aluzink AZ 150 A AZ 185

Plechy Aluzink sú obojstranne pokryté zliatinou hliníka Al 55% a zinku Zn 43,4% s prídavkom kremíka Si 1,6%. Charakteristickým znakom tohto materiálu je zvýšená odolnosť voči korózii, dôkazom čoho je písomná záruka na 25 rokov pre plášte AZ185.
 
Zinok

Pozinkované výrobky používané na pokrývanie striech sú vyrábané na báze ocele obojstranne pozinkovanej žiarovým zinkovaním, hrúbka vrstvy zinku Zn 275g/m2. Po uplynutí 3 rokov je potrebné zinkové plechy zabezpečiť natretím povrchu.

 
Back to content | Back to main menu